1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ова момче има најлудо хоби на светот. Кога ќе видите каде се качил…

Џејмс Кингстон е страствен паркур манијак, но тоа не е она што го прави луда личност. Кингстон се качува на некои од највисоките светски структури и тоа без никаква заштита.

Наоружан само со GoPro камера, и огромна количина храброст, тоа е се` што Џејмс го прави единствен во секој поглед.

Погледнете го видеото: