33.8 C
Скопје
4. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Она што го доживеал овој камионџија ќе го помни цел живот! (видео)

Не мора да бидете научник за да разберете дека ако нешто падне од поголема висина, со поголема сила ќе удри на тлото. За жал, некои луѓе очигледно никогаш не слушнале за тоа…

Погледнете и споделете со пријателите:

by coolPick