10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

На плажа пронашла стаклена тегла, а потоа се изненадила кога ја отворила!

Една девојка на плажа во Калифорнија пронашла затворена тегла во која имало нешто.

Најпрво мислела дека во теглата има порака, меѓутоа внатре се наоѓало нешто друго…

Во теглата имало парче хартија замотано со црна врвка.

Откако ја отворила теглата, го видела ова!

Фотографија од некоја личност на која биле закачени неколку игли. Многумина сметаат дека се работи за магија.

И покрај предупредувањата, девојката рекла дека и натаму ја поседува теглата и ја чува дома…