10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ќе ве изненади: Што преживеа овој човек?

Кога ќе го погледнете ова видео, ќе останете без зборови…

Погледнете што преживеа овој човек…