10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
SHOWBIZ

Фото: Лила Филиповска никогаш посекси – го сруши Инстаграм

Лила Филиповска, убавата домаќинка на квизот кој е хит на Сител, Се или нешто, го сруши Инстаграм со оваа фотографија. Таа е посекси од кога и да е.