16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Старите градинари со години го чуваат овој трик – одгледувајте ружи од компири (фото,видео)

Ако сакате да одгледувате ружи на балконот, можете да ги засадите на следниов начин…

 

Спонзорирано: