16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Полицијата отишла да ја провери куќата на осомничен. Кога влегле внатре, изненадување

Кога полицајците одлучиле детално да ја истражат куќата на еден осомничен за многубројни кражби, не можеле ниту да сонуваат што ќе пронајдат тој ден…

Имено, одејќи низ неговата куќа почувствувале дека нешто не е во ред со подот, па откриле скриен тунел кој водел под земја. Кога влегле внатре, имале што да видат…

Погледнете го видеото:

Спонзорирано: