10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Починат е пронајден З.А.

На 20.12.2017 година во 12,15 часот во Скопје, во својот дом на ул.„Жеглање“, пронајден е починат З.А.(66), од страна на пријател кој дошол да провери зошто сега починатиот, не му одговарал на телефонските повици.

Смртта ја констатирал лекар од итна медицинска помош. По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот е предадено на обдукција.

Спонзорирано: