7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Мислите дека не може да ви го украдат автомобилот бидејќи има заштита? Погледнете малку подобро… (видео)

Porsche “Panamera GTS” важи за автомобил кој тешко може да се обие, но овој човек тоа го прави за помалку од 10 секунди.

Веќе ништо не е сигурно. Погледнете го видеото и уверете се сами: