12.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Лепењето картонски кеси по подот се чини како лудост, но всушност, ова е генијална идеја

Дека домот можете да го освежите и без да потрошите пари, доказ е и следната идеја. Имено, една млада мајка одлучила во својот дом да додаде уникатен детал, па на подот почнала да лепи хартиени кеси…

Целиот процес одзема доста време, но кога ќе го видите крајниот резултат ќе признаете и сами дека вреди!

Погледнете го целиот процес и споделете го ова видео со пријателите:

by kucasnova

Извор: kucasnova