7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Криминалци се заклучиле во блиндиран автомобил, но потоа дошле руските специјалци!

Може да се каже дека начинот на кој дејствуваат руските специјалци е безмилосен.
Секогаш одат до крај во намерата да ги уапсат криминалците. Тоа го сфатиле и овие неколкумина криминалци кои се возеле во блиндирано возило, мислејќи дека така ќе се заштитат од полицајците.
Погледнете што се случи…