Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Имаа секс, а заврши на ургентен – губењето невиност ќе ги чинело живот

Момче и девојка воделе љубов, а губењето на невиноста за нив, малку фалело девојката да заврши трагично.
Девојката толку се занела, што со главите заедно срушиле ѕид.
Тој (29) има неверојатни 200 килограми и фалело малку за да ја убие својата 27-годишна девојка, бидејќи среде секс главата на девојката буквално срушила ѕид.
– Прво што помислив беше ја убив?! Прв пат имам секс и таа е мртва?!, вели момчето. Иако девојката завршила на ургентен, преживеала и не е во животна опасност.