10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Диктаторот со автобус помина покрај народот – уште ваква реакција немате видено (видео)

Севернокорејската телевизија постојано го известува народот што се` Ким Јонг-ун прави.

Постојат снимки кои подобро е да не се коментираат, и да се остават гледачите сами да ги доживеат како што сакаат.

Погледнете го видеото во прилог, уште вакво нешто немате видено: