24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Изгледа како обична торта, но само неколку минути подоцна направила ремек-дело! (видео)

Кој не сака добра торта? Особено со совршена глазура! Оваа жена ќе ви покаже како обичната торта да ја претворите во вистинско ремек-дело во само неколку минути.

Што велите за крајниот резултат? Фантастично, зар не?