10.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Во полна машина за перење ставила алуминиумска фолија. Погледнете го овој генијален трик (видео)

Благодарение на овие корисни совети, ќе успеете да ја исперете вашата облека која потоа ќе изгледа како нова.

Погледнете и споделете со пријателите:

by kucasnova