19.8 C
Скопје
28. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Фотографијата е од архивата на Centar.mk и се користи за илустрација
МАКЕДОНИЈА

Црн ден во Чаир: Маж падна од трет кат

На улицата Џон Кенеди во Скопје, пред зграда лежел маж, кој како што соопшти полицијата паднал од третиот кат од неговиот стан.
Станува збор за 34 годишниот Ф.Ш, кој возило на Итна медицинска помош бил однесен во Ургентен центар.
Полицијата презема мерки и активности за расчистување на случајот.