10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ставила кора од банана под очите: Неколку минути потоа… чудо! (видео)

Бананите, освен што се многу здрави за организмот, добри се и за надворешна употреба, особено кога се работи за убавината.

За вас го пронајдовме ова виде баш на таа тема…