26.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Наставничката по географија ги изненади сите: Учениците на интернет пронајдоа нејзини „снимки“!

Дваесет и седумгодишна наставничка во селско училиште во Присакани, Романија поднела оставка откако се нашла среде секс скандал.
Еден од нејзините ученици на интернет случајно пронашол компромитирачко видео кое го снимила за Вебкам. Видеото и фотографиите потоа ги споделил со своите соученици, а брзо содржината завршила кај раководителите.
Во шок сме. Воопшто не е важно како настанало видеото. Некој со вакво минато не може да работи во нашето училиште, порачала директорката на училиштето.
На снимката наводно се гледа наставничката како има секс со непознат маж.
Спонзорирано: