6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Купил патики, но не ги пробал во продавницата. Кога ги отворил, за малку ќе паднел во несвест!

Ги купил омилените патики без да ги проба во продавницата. Продавачот ги донел од магацин во кутија.

Кога стигнал дома, имал што да види…

Погледнете што се наоѓало во една од патиките:

by ludodobola

Спонзорирано: