11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога ќе видите што направил овој шофер, ќе останете без здив! (видео)

Кога ќе видите што направил овој шофер, ќе останете без здив! (ВИДЕО)

Погледнете за што се работи:

Спонзорирано: