7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Дали знаете што можете да направите со пена за бричење? Трикови со кои ќе си го олесните живтот…

Пената за бричење не е одлична само за бричење – таа може да ви помогне во многу работи…

Со пена за бричење можете да подмачкате врата која чкрипи, да исчистите бигор, да отстраните дамки од сенф од облеката, да спречите замаглување на огледалото во купатило и да отстраните боја од раце.

Погледнете го видеото и уверете се сами…