7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Уште вакво нешто немате видено: Риба сака да се „мази“ и игра со сопственикот (видео)

Сопственикот на оваа неверојатна риба објавил видео на Јутјуб кое стана вистински хит.

Ова мора да го погледнете: