19.8 C
Скопје
28. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Снимил застрашувачко суштество како се качува по зграда (видео)

Видеото во продолжение кружи уште од 2013 година, а прикажува непознато чудовиште кое се качува по една станбена зграда.

Многумина тврдат дека се работи за лажно видео, но дали е навистина така?

Одговорот на прашањето ќе ви го оставиме на вас сами да процените…