19.8 C
Скопје
28. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Се пошегувале со директорот преку 3Д цртеж, а неговата реакција е урнебесна (видео)

Сите знаеме што се 3Д цртежи и колку реални може да бидат.

Имено, група 3Д-сликари одлучиле да ја испитаат реалноста на нивните цртежи па одлучиле да се пошегуваат со директорот.

Она што му го направиле ќе ве насмее до солзи. Погледнете што се случило: