10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Сакал да украде мобилен телефон од човек кој заспал на клупа. Ова ќе го помни додека е жив!

Комичарот Том Маб смислил една луда местенка со помош на скап мобилен телефон.

Тој сакал да намами крадци кои ќе се обидат да го украдат телефонот, но лажниот телефон во себе имал шокер.

Погледнете што се случило: