10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Мајмунска освета: Удрил мајмун со обувка, па за малку ќе ја изгубел главата! (видео)

Ова момче сакало да испадне „фаца“, па со обувка гаѓало мајмун. Меѓутоа, не очекувал дека ова ќе го снајде…

Погледнете што се случило…