11.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Куче се онесвести од среќа кога ја виде сопственичката (видео)

Кога Ребека Ехалт, после две години поминати во Словенија, се вратила во својот дом во Пенсилванија, не можела да претпостави дека нејзиното куче ќе се израдува до таа мера што, верувале или не, се онесвестило од среќа.

Погледнете го ова неверојатно видео: