16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Итна прес конференција во СЈО – што ќе биде обелоденето во 13 часот?

Од страна на Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за денеска со почеток од 13 часот најавена е прес-конференција.
Во моментов, нема подетални информации која ќе биде темата за која ќе се зборува на пресот што ќе се одржи во просториите на обвинителството.
Спонзорирано: