10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Генијално: Направете прекрасна скара со помош на стари автомобилски бандажи (видео)

Интернетот е чудо! Секојдневно налетуваме на некои генијални совети или направи-сам проекти кои не воодушевуваат, но она што ќе го видите во продолжение ги поместува сите граници.

Во следното видео погледнете како да направите скара со помош на стари автомобилски бандажи.