22.8 C
Скопје
25. јуни 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Зел парче стакло и малку боја. Она што го направил во наредните 60 секунди ќе ве остави без зборови

Овој уличен уметник ги воодушеви сите.

Зел парче стакло и малку боја. Она што го направил во наредните 60 секунди ќе ве остави без зборови…