10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Зел обично пластично шише и почнал да го сече на парчиња. Она што го направил ќе ве воодушеви

Популарниот Јутјубер Dave Hax многупатни не воодушеви со своите едноставни, но фантастични идеи.

Овој пат ви донесува едноставен трик како пластично шише да претворите во прекрасна вазна.

Погледнете и споделете со пријателите: