26.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ставил парче метал во спирална цевка, а потоа се случило нешто што ќе остави без текст!

Науката е луда работа! Постојат научни принципи кои не можат да ги разберат дури и најголемите умови.

Погледнете го ова неверојатно видео и уверете се сами:

Спонзорирано: