7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Споил 7 обични кујнски шкафчиња. Кога ќе видите што направил, ќе посакате исто во својата куќа!

Спалната соба е местото каде поминуваме речиси третина од својот ден…

Оваа идеја ќе ве воодушеви ако просторот во вашата спална соба е ограничен.

Видеото во продолжение ќе ви покаже како од 7 шкафчиња може да направите фантастичен кревет: