7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Собрал стотици монети, а она што го направил од нив ќе ве воодушеви! (видео)

Доколку имате стара маса низ дома и не знаете што со неа, тогаш ова е можеби идеално решение за вас. Потребни ви се куп монети и малку работа да го направите ова ремек дело.

Веруваме дека вакво парче мебел се уште не сте виделе…