7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Пукал од снајперска пушка, но после ова никогаш веќе нема да го направи тоа! (видео)

Овој човек одлучил по прв пат да пука од снајперска пушка. Откако истрелал куршум, јасно може да се слушне дека се вратил кон него!

Само ќе кажеме дека овој човек имал голема среќа!

Што навистина се случило, погледнете во продолжение: