7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ова бебе ја има најслатката реакција кога таткото се враќа дома. Ќе ви се растопи срцето

Кога вашите деца ќе станат тинејџери, вие ќе бидете среќни ако малку се израдуваат кога доаѓате од работа.

Но, ситуацијата е нешто поинаква кога се уште се бебиња.

Ова бебе е најдобар доказ за тоа…