15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Откриена најголемата тајна на водата: Видео кое ќе ве изненади!

Денес одвојте некоја минута од сурфање, Фејсбук, допишување…, па погледнете го видеото кое во целост ќе ви го промени погледот на светот! Станува збор за – водата.

Науката не умее да ги објасни својствата на водата, за нејзината мистичност нема објаснување.

Она што ќе го дознаете ќе ве шокира.

Погледнете го овој фантастичен руски документарец за истражувањето на тајните на водата.

Тајната на водата конечно е пронајдена – водата има способност за помнење и пренос на информации…