7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Нема да верувате кога ќе погледнете како оваа девојка украла цел сет златни ланчиња од златарница! (видео)

Сите знаеме дека крадците се многу снаодливи луѓе. Не сме сигурни колку долго „коваат“ план за кражба, но сигурно ги планираат и најситните детали.

Најдобар пример за тоа е оваа девојка која на многу лукав начин ја измамила продавачката, а за што се работи погледнете на снимката под текстот: