10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Нарачал пилешки крилца во ресторан за брза храна. Кога ја отворил кутијата, паднал во несвест! (видео)

Дека денес се` се продава, добро ни е јасно на сите. Но, она што ќе го видите во видеото подолу ќе ви ги отвори очите, па во иднина ќе внимавате подобро.

Имено, еден човек во француски ресторан за брза храна нарачал пилешки крилца. Кога почнал да јаде, внатре нашол нешто што го запрепастило…