33.8 C
Скопје
4. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Му дале отказ: Седнал во багер и уништил се` пред себе!

Незадоволен работник на аеродром одлучил да се освети за отказот така што целосно уништил паркиран авион.

Откако добил отказ, работникот седнал во багер и со него почнал да уништува помал авион на руската авиокомпанија UTair.

Погледнете:

by ludodobola