7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Мотоциклист брзал на автопат, кога се случило нешто страшно. Обратете внимание на 00:10 секунда! (видео)

Додека брзал на автопат, пред овој мотоциклист се одиграла неверојатна сцена.

Ќе кажеме само дека за среќа успеал да избегне тешки повреди…

Погледнете што се случило: