10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога на бебе ќе му понудат ананас – реакцијата е непроценлива! (видео)

Бебињата не престануваат секојдневно да не развеселуваат и изненадуваат со своите реакции на нив, дотогаш, непознати предмети.

Ова бебе изгледа не сака ананас, но радо си игра со круши и банани.

Погледнете како реагира кога родителите му нудат ананас:

by ludodobola