26.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога ќе видите зошто ставила ластик преку бравата, ВЕДНАШ ќе го направите истото! (видео)

Сите сакаме да научиме некои нови корисни идеи за нашиот дом, особено кога тие „иновации“ можеме да ги направиме со помош на предмети кои веќе ги имаме во нашиот дом. Во овој случај ќе ви требаат само ластичиња кои веројатно веќе ги имате.

Во видеото подолу ќе дознаете како наочарите да не ви се лизгаат низ носот, како да спречите да ви паѓа лажицата, како лесно да отворите тегли и уште многу финти…

Погледнете и споделете со пријателите:

Спонзорирано: