6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Хорор во детска соба: Поставиле камера каде што им спијат децата и доживеле вистинско изненадување!

Две деца им рекле на родителите дека не сакаат да спијат во собата во поткровјето. Не знаеле зошто, но едноставно им било неудобно.

После ова, родителите поставиле камера во собата и снимиле нешто навистина вознемирувачко. Прво покривачот на празниот кревет се мрда сам од себе, а потоа над децата се појавува светлина.

Многумина нагаѓаат и ги тешат родителите дека ангели чувари ги посетиле децата…

by coolPick

Спонзорирано: