10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Го оставиле своето бебе само со кучето. Она што се случило потоа…

Чарли е едно исклучително паметно и убаво куче. Ова куче не само што си игра, туку и се грижи за малото бебе Лаура.

Среќното семејство се состои од малата Лаура, нејзините мајка и татко и кучето Чарли!

Погледнете…