22.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Заковал шајка во ѕид, а потоа на неа слетала пчела. Она што го направила ќе ве остави без текст!

Секој кој барем малку е запознат со пчелите знае дека се работи за неверојатни животни поради многу причини.

Погледнете што се случило кога една пчела сакала да се врати „дома“ и видела дека нејзиниот дом е затворен со шајка…

Спонзорирано: