10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Во дворот копал голема дупка. Кога виделе неговите соседи мислеле дека полудел, но следело изненадување

Кога Вејн Мартин почнал да копа огромна дупка во својот двор, неговите соседи мислеле дека полудел, но Мартин знаел што прави, а во главата имал неверојатен проект.

Купил голем контејнер, па со помош на дигалка го ставил во дупката. Но тоа било само почеток…

Погледнете што направил:

by coolPick