22.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Влегол пијан во салон за тетовирање. Кога ја видел тетоважата доживеал вистинско изненадување! (видео)

Што се случува кога вашиот пријател ќе ви вети неверојатна и скапоцена тетоважа за вашиот роденден? Доколку сакате тетоважи, тоа секако ќе го прифатите со задоволство.

Но, екипата од популарниот Јутјуб канал „HammyTV“ одлучила малку да се пошегува со свој пријател, па му приредиле ден за паметење…

Погледнете го видеото:

Спонзорирано: