10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Турист возел мотоцикл низ шума – едвај спасил жива глава!

Во Националниот пар „Khao Yai“ на Тајланд се случил инцидент, кога слонови нападнале мотоциклист.

Погледнете како овој турист едвај спасил жива глава…