29.8 C
Скопје
26. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Тргнал да се пресмета со возачот пред себе, а кога се спуштиле прозорите следело вистинско изненадување!

Тргнал да се пресмета со возачот пред себе, а кога се спуштиле прозорите следело вистинско ИЗНЕНАДУВАЊЕ!

Погледнете што се случило кога овој човек тргнал да се пресметува со возачот пред него…